Kitchen Appliances
Conion BE-K3500s (LPG) Gas Burner
SKU:
GBR-CON-2500
In stock
Original price was: ৳ 4,500.৳ 4,100Current price is: ৳ 4,100. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| High-Quality Auto ignition: | Yes |
| Fireproof Cable: | Yes |
Conion BE-R2400S (Onyz) LPG/NG Gas Burner
SKU:
GBR-CON-2400
In stock
Original price was: ৳ 3,700.৳ 3,300Current price is: ৳ 3,300. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| High-Quality Auto Ignition: | Yes |
| Fireproof Cable: | Yes |
| Backlight Knob: | Yes |
| Tempered Glass Top Panel: | No |
Conion BE-R2300G (Galaxy) Gas Burner
SKU:
GBR-CON-2300
In stock
Original price was: ৳ 5,600.৳ 5,200Current price is: ৳ 5,200. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Smart Air Controller: | Yes |
| High-Quality Auto ignition: | Yes |
| Fireproof Cable: | Yes |
| Bakelite Konb: | Yes |
| Tempered Glass Top Panel: | Yes |
Prestige Mixer Grinder Delight Grey (3 Jar)
SKU:
MIX-PTG-2302
In stock
Original price was: ৳ 10,200.৳ 8,670Current price is: ৳ 8,670. incl. VAT| Brand | Prestige |
|---|---|
| Mix-Power | 750 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
| Number of Speeds | 3 |
| Dimensions LxWxH | 23cm x 37cm x 33cm |
Prestige Mixer Grinder Stylo v2 Red (3 Jar)
SKU:
MIX-PTG-2301
In stock
Original price was: ৳ 9,200.৳ 7,820Current price is: ৳ 7,820. incl. VAT| Brand | Prestige |
|---|---|
| Mix-Power | 750 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
| Number of Speeds | 3 |
| Dimensions LxWxH | 19cm x 24.5cm x 27.5cm |
KENT Mixer Grinder True Mix-3 Jar (White)
SKU:
MIX-KNT-2303
In stock
Original price was: ৳ 7,800.৳ 7,020Current price is: ৳ 7,020. incl. VAT| Brand | Kent |
|---|---|
| Mix-Power | 750 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
KENT Mixer Grinder True Mix- 3 Jar (Black)
SKU:
MIX-KNT-2302
In stock
Original price was: ৳ 7,800.৳ 7,020Current price is: ৳ 7,020. incl. VAT| Brand | Kent |
|---|---|
| pa_power | 1220 |
| Number of Jars | 3 Jar |
KENT Mixer Grinder Rapid Mix – 3 Jar (White)
SKU:
MIX-KNT-2301
In stock
Original price was: ৳ 6,300.৳ 4,900Current price is: ৳ 4,900. incl. VAT| Brand | Kent |
|---|---|
| Mix-Power | 550 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
Panasonic MX-AV325 (Topaz Yellow) Mixer Grinder
SKU:
MIX-PAN-3001
In stock
Original price was: ৳ 14,200.৳ 12,780Current price is: ৳ 12,780. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 600 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
Panasonic Mixer Grinder MX-AV425SO-Sunstone Orange
SKU:
MIX-PAN-4006
In stock
Original price was: ৳ 17,000.৳ 15,400Current price is: ৳ 15,400. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 600 W |
| Number of Jars | 4 Jar |
Panasonic Mixer Grinder MX-AV425CB-Charocal Black
SKU:
MIX-PAN-4003
In stock
Original price was: ৳ 16,800.৳ 15,120Current price is: ৳ 15,120. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 600 W |
| Number of Jars | 4 Jar |
Panasonic MX-AV325 (Coral Blue) Mixer Grinder
SKU:
MIX-PAN-3002
In stock
Original price was: ৳ 14,200.৳ 12,780Current price is: ৳ 12,780. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 600 W |
| Number of Jars | 3 Jar |