Showing 25–36 of 55 resultsSorted by latest
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 2 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Power Supply (V-Hz): | 145-285V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | ‎1990 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 48 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 57 |
| Indoor Gross weight (kg): | 14 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 35 |
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1.5 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Power Supply (V-Hz): | 145-285V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | ‎1635 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 48 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 57 |
| Indoor Net Weight (kg): | 12 |
| Outdoor Net Weight (kg): | 26 |
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Power Supply (V-Hz): | 220-240V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | ‎1035 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 45 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 56 |
| Indoor Net Weight (kg): | 9 |
| Outdoor Net Weight (kg): | 25 |
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 2 Ton |
| AC Type | Inverter & Wi-Fi |
| Power Supply (V-Hz): | 145-285V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | ‎1990 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 48 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 57 |
| Indoor Gross weight (kg): | 14 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 35 |
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1.5 Ton |
| AC Type | Inverter & Wi-Fi |
| Power Supply (V-Hz): | 145-285V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | 1635 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 48 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 57 |
| Indoor Net Weight (kg): | 12 |
| Outdoor Net Weight (kg): | 26 |
In stock
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1 Ton |
| AC Type | Inverter & Wi-Fi |
| Power Supply (V-Hz): | 145-285V, 50 Hz |
| Power Consumption (W): | ‎1035 W |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Anti-bacteria Filter: | Yes |
| Dust Filter: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Noise Level (dB) Indoor: | 45 |
| Noise Level (dB) Outdoor: | 56 |
| Indoor Net Weight (kg): | 9 |
| Outdoor Net Weight (kg): | 25 |
In stock
| Brand | Hyundai |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 2 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Cooling Capacity (W): | 7034 (1500-7300) |
| Power Input (W): | 2345 |
| Rated Voltage (v): | 187-265 |
| Energy Efficiency Ratio (EER): | 3 |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Amount (Kg): | 1.2 |
| Evaporator Fin Type: | Hydrophilic |
| Condenser Fin Type: | Hydrophilic |
| Evaporator Type: | Inner Groove Cu Tube |
| Condenser Type: | Inner Groove Cu Tube |
| ECO Mode (Power Solving): | Yes |
| Dry Mode: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Sleep: | Yes |
| Child Lock: | Yes |
| Indoor Gross weight (kg): | 17 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 35 |
In stock
| Brand | Hyundai |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1.5 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Cooling Capacity (W): | 5275 (1200-5400) |
| Power Input (W): | 1758 |
| Rated Voltage (v): | 187-265 |
| Energy Efficiency Ratio (EER): | 3 |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Amount (Kg): | 0.665 |
| Evaporator Fin Type: | Hydrophilic |
| Condenser Fin Type: | Hydrophilic |
| Evaporator Type: | Inner Groove Cu Tube |
| Condenser Type: | Inner Groove Cu Tube |
| ECO Mode (Power Solving): | Yes |
| Dry Mode: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Sleep: | Yes |
| Child Lock: | Yes |
| Indoor Gross weight (kg): | 13 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 34 |
In stock
| Brand | Hyundai |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Cooling Capacity (W): | 3517(600-3700) |
| Power Input (W): | 1172 |
| Rated Voltage (v): | 187-265 |
| Energy Efficiency Ratio (EER): | 3 |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Amount (Kg): | 0.530 |
| Evaporator Fin Type: | Hydrophilic |
| Condenser Fin Type: | Hydrophilic |
| Evaporator Type: | Inner Groove Cu Tube |
| Condenser Type: | Inner Groove Cu Tube |
| ECO Mode (Power Solving): | Yes |
| Dry Mode: | Yes |
| Fan Mode: | Yes |
| Auto Restart: | Yes |
| Comfort Cooling: | Yes |
| Timer: | Yes |
| Sleep: | Yes |
| Child Lock: | Yes |
| Indoor Gross weight (kg): | 11 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 29 |
In stock
| Brand | Haier |
|---|---|
| AC Cooling Capacity | 1.6 Ton |
| AC Type | Inverter |
| Power Supply (Volt/Phase/Hz): | 1/230/50HZ |
| Rated Power Input (W): | 1140 (150~1550) |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Standard (Kg): | 0.980 |
| Refrigerant Pipe Liquid Side Diameter (mm): | 6 |
| Refrigerant Pipe Gas Side Diameter (mm): | 12 |
| Compressor Type: | Rotary |
| Evaporator/Condenser: | 100% 7mm Grooved Copper |
| Heat Exchangers: | Golden Fin |
| Indoor (Kg): | 12.5 |
| Outdoor (Kg): | 32.5 |
| Wifi: | No |
| Energy Saving: | Yes (Up to 65%) |
| Dry Mode: | Yes |
| ECO Mode: | Yes |
| Sleep Mode: | Yes |
| Low Noise: | Yes |
| Timer: | Yes |
In stock
| Brand | Haier |
|---|---|
| AC Type | Inverter |
| AC Cooling Capacity | 2 Ton |
| Rated Cooling Capacity (W): | 7000 |
| Rated Power Input Cooling (W): | 2320 |
| Max. Power input Cooling (W): | 2480 |
| Max.Running Current (A) Cooling: | 11.0 |
| Power supply (Ph,V,Hz): | 1/230/50HZ |
| Air Circulation (m3/h): | 1200 |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Standard (Kg): | 1.100 |
| Indoor Gross weight (kg): | 18.5 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 36.5 |
| Wifi: | No |
| Energy Savings: | Yes (Up to 65%) |
| Dry Mode: | Yes |
| Self Clean: | Yes |
| ECO Mode: | Yes |
| Auto Restart Function: | Yes |
| Sleep Mode: | Yes |
| Low Noise: | Yes |
| Timer: | Yes |
In stock
| Brand | Haier |
|---|---|
| AC Type | Non-Inverter |
| AC Cooling Capacity | 2 Ton |
| Rated Cooling Capacity (W): | 6400 |
| Rated Power Input Cooling (W): | 2140 |
| Max. Power input Cooling (W): | 2640 |
| Power supply (Ph,V,Hz): | 1/230/50HZ |
| Air Circulation (m3/h): | 1000 |
| Refrigerant Type: | R32 |
| Refrigerant Standard (Kg): | 1.200 |
| Indoor Gross weight (kg): | 14.0 |
| Outdoor Gross weight (kg): | 42.0 |
| Energy Saving: | Yes |
| Dry Mode: | Yes |
| Auto Restart Function: | Yes |
| Sleep Mode: | Yes |
| Low Noise: | Yes |
| Timer: | Yes |
No account yet?
Create an Account