Filter by price
Filter by Brand
- Samsung 62
Samsung
Samsung 43F6000F 43″ FHD Smart TV
In stock
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Resolution | FHD |
| Screen Size | 43″ |
| Screen Type | LED |
| OS | Samsung Tizen OS |
| Power: | AC220-240V 50/60Hz |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| HDR 10+: | Support |
| Contrast: | Mega Contrast |
| Picture Engine: | Hyper Real |
| PQI (Picture Quality Index): | 900 |
| Object Tracking Sound: | OTS Lite |
| Q-Symphony: | Yes |
| Sound Output (RMS): | 20W |
| Speaker Type: | 2CH |
| Blutooth: | Yes |
| Bixby: | Yes (Voice Ready) |
| Works with AI Speaker: | Alexa (IN Only), Google Assistant (IN Only) |
| Analog Tuner: | Yes |
| HDMI Audio Return Channel: | eARC |
| Bezel Type: | 3 Bezel-less |
| Stand Type: | LOW FEET |
| HDMI: | 2 |
| USB: | 1 x USB-A |
| Remote Controller Model: | TM1240A |
| Mini Wall Mount Support: | Yes |
| OSD Language: | Local Languages |
Samsung 32H5000F 32″ HD Smart TV
In stock
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Resolution | HD |
| Screen Size | 32″ |
| Screen Type | LED |
| OS | Samsung Tizen OS |
| Power: | AC100-240V 50/60Hz |
| Refresh Rate: | 50Hz |
| HDR 10+: | Support |
| Picture Engine: | Hyper Real |
| Object Tracking Sound: | OTS Lite |
| Contrast: | Mega Contrast |
| Q-Symphony: | Yes |
| Sound Output (RMS): | 10W |
| Works with AI Speaker: | Alexa (IN Only), Google Assistant (IN Only) |
| Speaker Type: | 2CH |
| Bixby: | Yes (Voice Ready) |
| Bluetooth: | Yes |
| RF In (Terrestrial / Cable input): | 1/1(Common Use for Terrestrial)/0 |
| HDMI Audio Return Channel: | eARC |
| Design: | Slim Look |
| HDMI: | 2 |
| USB: | 1 x USB-A |
| Bezel Type: | VNB |
| Stand Type: | LOW FEET |
| Remote Controller Model: | TM1240A |
| Mini Wall Mount Support: | Yes |