Buy Conion Glass Door Deep Freezer in Bangladesh from Best Electronics. Enjoy the best price, official warranty & super-fast delivery.
Conion Glass Door Deep Freezer
Conion BE-268GDDD (Grey) Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2308
In stock
Original price was: ৳ 47,700.৳ 41,976Current price is: ৳ 41,976. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Gray |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Lock: | Yes |
| Handle: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
| Display Panel: | Digital |
| Door Light: | Yes |
Conion BEW-325GD (Double Door) Grey Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-3025
In stock
Original price was: ৳ 49,900.৳ 43,912Current price is: ৳ 43,912. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Gray |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
| Rated Frequency: | 50 Hz |
Conion BE-150GD (Blue) Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2350
In stock
Original price was: ৳ 34,700.৳ 30,536Current price is: ৳ 30,536. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Blue |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
Conion BE-268GD (Grey) Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2307
In stock
Original price was: ৳ 46,300.৳ 40,744Current price is: ৳ 40,744. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Gray |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Lock: | Yes |
| Handle: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
Conion BE-214GD (Grey) Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2306
In stock
Original price was: ৳ 39,100.৳ 34,408Current price is: ৳ 34,408. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Gray |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
Conion BE-214GD (Blue) Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2305
In stock
Original price was: ৳ 39,100.৳ 34,408Current price is: ৳ 34,408. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Blue |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
Conion BE-150GL Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2304
In stock
Original price was: ৳ 34,700.৳ 30,536Current price is: ৳ 30,536. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | Gray |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
Conion BEX-305 Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2303
In stock
Original price was: ৳ 57,900.৳ 50,952Current price is: ৳ 50,952. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | White |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Net Volume (litre): | 280L |
| Net Weight (kg): | 42 |
| Product Dimensions (WxDxH) mm: | 955×625×845 |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
Conion BEX-225 Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2302
In stock
Original price was: ৳ 46,900.৳ 41,272Current price is: ৳ 41,272. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | White |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Net Volume (litre): | 211L |
| Net Weight (kg): | 38 |
| Product Dimensions (WxDxH) mm: | 880×550×845 |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
Conion BEX-165 Deep Freezer
SKU:
FZR-CON-2301
In stock
Original price was: ৳ 39,600.৳ 34,848Current price is: ৳ 34,848. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Color | White |
| Freezer Door Type | Glass Door |
| Net Volume(litre): | 148L |
| Door Construction: | Foaming door with top glass |
| Handle: | Yes |
| Lock: | Yes |
| Door Light: | Yes |
| Voltage: | 220~240V |
| Refrigerant: | R600a |
| Net Weight (kg): | 33 |
| Product Dimensions (WxDxH) mm: | 670×550×845 |