Showing 37–41 of 41 resultsSorted by latest
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Screen Size | 55″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | UHD (4K) |
| OS | Google TV |
| Year: | 2022 |
| Operating System: | Android TV™ |
| Dimension With: | 1243x790x291mm |
| Dimension With Stand (mm) Approx: | 1243x790x291mm |
| WI-FI: | Yes |
| Bluetooth: | Yes, Version 5.0 |
| Chromecast: | Yes |
| HDMI: | 3 |
| Backlight Type: | Direct LED |
| HDR: | Yes |
| Picture Processor: | 4K Processor X1™ |
| Clarity Enhancement: | 4K X-Reality™ PRO |
| Motion Enhancer: | Motionflow™ XR 200 (Native 50Hz) |
| Picture Modes: | Vivid, Standard, Cinema, Game, Graphic, Photo, Custom |
| Audio Power Output: | 10W+10W |
| Dolby Audio Format Support: | Dolby™ Audio |
| Storage: | 16 GB |
| Voice Search: | Yes |
| Application Store: | Google Play Store |
| On/Off Timer: | Yes |
| Power Saving Mode: | Yes |
| Weight of TV without stand: | 13.9kg |
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Screen Size | 50″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | UHD (4K) |
| OS | Google TV |
| Year: | 2022 |
| Operating System: | Android TV™ |
| Dimension With: | Approx. 1119 x 716 x 288 mm |
| Dimension Without Stand (mm) Approx: | 1119 x 649 x 70 mm |
| WI-FI: | Yes |
| Bluetooth: | Yes, Version 4.2 |
| Chromecast: | Yes |
| HDMI: | 4 |
| Backlight Type: | Direct LED |
| HDR: | Yes |
| Picture Processor: | 4K HDR Processor X1™ |
| Clarity Enhancement: | 4K X-Reality™ PRO |
| Motion Enhancer: | Motionflow™ XR 200 (Native 50Hz), Auto mode |
| Picture Modes: | Vivid, Standard, Cinema, Game, Graphics, Photo, Custom, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark |
| Audio Power Output: | 10W + 10W |
| Dolby Audio Format Support: | Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos |
| Storage: | 16 GB |
| Voice Search: | Yes |
| Application Store: | Google Play Store |
| On/Off Timer: | Yes |
| Power Saving Mode: | Yes |
| Weight of TV without stand: | Approx. 12.4 kg |
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Screen Size | 50″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | UHD (4K) |
| OS | Google TV |
| Year: | 2022 |
| Operating System | Android TV™ |
| Dimension With Stand (mm) Approx: | 1127 x 706 x 231 mm |
| Dimension Without Stand (mm) Approx: | 1127 x 662 x 77 mm |
| WI-FI: | Yes |
| Bluetooth: | Yes, Version 5.0 |
| Chromecast: | Yes |
| HDMI: | 3 |
| Backlight Type: | Direct LED |
| HDR: | Yes |
| Picture Processor: | 4K Processor X1™ |
| Clarity Enhancement: | 4K X-Reality™ PRO |
| Motion Enhancer: | Motionflow™ XR 200 (Native 50Hz) |
| Picture Mode: | Vivid, Standard, Cinema, Game, Graphic, Photo, Custom |
| Audio Power Output: | 10W+10W |
| Dolby Audio Format Support: | Dolby™ Audio |
| Storage: | 16 GB |
| Voice Search: | Yes |
| Application Store: | Google Play Store |
| On/Off Timer: | Yes |
| Power Saving Mode: | Yes |
| Weight of TV without stand: | 9.8 KG |
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Screen Size | 43″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | UHD (4K) |
| OS | Google TV |
| Year: | 2022 |
| Operating System: | Android TV™ |
| Dimension With Stand (mm) Approx: | 964 x 629 x 288 mm |
| Dimension Without Stand (mm) Approx: | 964 x 563 x 69 mm |
| WI-FI: | Yes |
| Bluetooth: | Yes, Version 4.2 |
| Chromecast: | Yes |
| HDMI: | 4 |
| Backlight Type: | Direct LED |
| HDR: | Yes |
| Picture Processor: | 4K HDR Processor X1™ |
| Clarity Enhancement: | 4K X-Reality™ PRO |
| Motion Enhancer: | Motionflow™ XR 200 (Native 50Hz), Auto mode |
| Picture Modes: | Vivid, Standard, Cinema, Game, Graphics, Photo, Custom, Dolby Vision Bright, Dolby Vision Dark |
| Audio Power Output: | 10W + 10W |
| Dolby Audio Format Support: | Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos |
| Storage: | 16 GB |
| Voice Search: | Yes |
| Application Store: | Google Play Store |
| On/Off Timer: | Yes |
| Power Saving Mode: | Yes |
| Weight of TV without stand: | Approx. 10.1 kg |
In stock
| Brand | Sony |
|---|---|
| Screen Size | 43″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | UHD (4K) |
| OS | Google TV |
| Year: | 2022 |
| Operating System: | Android TV™ |
| Dimension With: | 971 x 619 x 231 mm |
| Dimension With Stand (mm) Approx: | 971 x 619 x 231 mm |
| Dimension Without Stand (mm) Approx: | 971 x 575 x 77 mm |
| WI-FI: | Yes |
| Bluetooth: | Yes, Version 5.0 |
| Chromecast: | Yes |
| HDMI: | 3 |
| Backlight Type: | Direct LED |
| HDR: | Yes |
| Picture Processor: | 4K Processor X1™ |
| Clarity Enhancement: | 4K X-Reality™ PRO |
| Motion Enhancer: | Motionflow™ XR 200 (Native 50Hz) |
| Picture Modes: | Vivid, Standard, Cinema, Game, Graphic, Photo, Custom |
| Audio Power Output: | 10W+10W |
| Dolby Audio Format Support: | Dolby™ Audio |
| Storage: | 16 GB |
| Voice Search: | Yes |
| Application Store: | Google Play Store |
| On/Off Timer: | Yes |
| Power Saving Mode: | Yes |
| Weight of TV without stand: | 7.8 KG |
No account yet?
Create an Account