TV & Entertainment
Conion BE-32DN7B LED TV
SKU:
CTV-CON-3222
In stock
Original price was: ৳ 17,100.৳ 15,048Current price is: ৳ 15,048. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 32″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Basic |
| Display color: | 16.7 M colors |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Backlight Life: | ≥30000 Hrs |
| Power Input: | 100-240V~,50/60Hz |
| Rated Power: | ≤60W |
| Speaker power: | 2X10W |
| Net weight(Kg): | 4 |
| Warranty: | 3 Years Pannel 2 Years Service and Spare Parts |
Conion BE-24U303B (Basic) HD LED Television
SKU:
CTV-CON-2404
In stock
Original price was: ৳ 11,000.৳ 10,500Current price is: ৳ 10,500. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 24″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Basic |
| Power Supply (Voltage, Hz): | 100V ~ 240V, 50/60 Hz |
| Speaker System: | 3W+3W |
| HDMI Ports: | 1 |
| AV In: | 2 |
| VGA In: | Yes |
| Surround System: | Yes |
| Remote Control: | Yes |
| USB Ports: | 1 |
| Earphone OUT: | 1 |
| PC IN: | 1 |
| RF IN: | 1 |
| Max Storage Channel: | 99 |
| Power Consumption: | 40W |
| Aspect ratio: | 16:09 |
| Contrast: | 4000:1 (Typical) |
| Warranty | 2 years panel warranty. 2 years on parts and service. |
Conion BE-39KH904U HD LED Television
SKU:
CTV-CON-3904
In stock
Original price was: ৳ 25,000.৳ 22,000Current price is: ৳ 22,000. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 39″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Basic |
| Power Supply (Voltage, Hz): | 100V ~ 240V, 50/60 Hz |
| Power: | 60W |
| Speaker System: | 3W+3W |
| HDMI Ports: | 1 |
| USB Ports: | 1 |
| AV In: | Yes |
| VGA In: | Yes |
| Surround System: | Yes |
Conion BE-32KH904UA HD LED Television
SKU:
CTV-CON-3216
In stock
৳ 17,900 incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 32″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Basic |
| Power Supply (Voltage, Hz): | 100V ~ 240V, 50/60 Hz |
| Power: | 60W |
| Speaker System: | 3W+3W |
| HDMI Ports: | 1 |
| USB Ports: | 1 |
| AV In: | Yes |
| VGA In: | Yes |
| Surround System: | Yes |