Small Appliances
Midea D40-20A6 (40L) Geyser (Water Heater)
SKU:
GSR-MID-1002
In stock
Original price was: ৳ 16,700.৳ 15,030Current price is: ৳ 15,030. incl. VAT| Brand | Midea |
|---|---|
| Type: | Water Heater |
| Capacity: | 40 Litters |
| Colour: | White |
| Power Consumption: | 2000W |
| Weight: | 15 kg. |
| Energy Saving: | 60% |
| Keep Water Warm: | 12 Hours |
Midea D30-15A6 (30L) Geyser (Water Heater)
SKU:
GSR-MID-1001
In stock
Original price was: ৳ 15,100.৳ 13,590Current price is: ৳ 13,590. incl. VAT| Brand | Midea |
|---|---|
| Type: | Water Heater |
| Capacity: | 30 Liters |
| Colour: | White |
| Power Consumption: | 1500W |
| Weight: | 15 kg. |
| Energy Saving: | 60% |
| Keep Water Warm: | 12 Hours |
Panasonic Iron NI 317TV
SKU:
IRN-PAN-1026
In stock
Original price was: ৳ 2,750.৳ 2,650Current price is: ৳ 2,650. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Power: | 1000W |
| Dimension H x W x D (mm): | 301 x 124 x 159 |
| Color: | White with blue handle |
| Weight: | 2 lbs |