Car Accessories
Baseus Super Mini Pro Series Wireless Car Inflator
In stock
৳ 5,460 incl. VAT| Brand | Baseus |
|---|---|
| Power: | 50 W |
| Type-c input: | 5V-2V |
| Battery Capacity: | 4000mAh |
| Inflation Time: | 6-8 mins (R175 tire) |
Baseus Quick to take Cycling Black Holder (Applicable for bicycle and Motorcycle)
In stock
৳ 1,299 incl. VAT| Brand | Baseus |
|---|---|
| Permissible handlebars diameter: | up to 22 mm |
| Holder dimensions: | 135 x 85 x 110mm |
| Compatible with mobile phones: | 4.7 – 6.7 inches |
| Type: | Bike-/motorbike-mounted holder |