Mixer Grinder
Panasonic MX AC210 (Blue) Mixer Grinder
SKU:
MIX-PAN-2001
In stock
Original price was: ৳ 12,200.৳ 10,980Current price is: ৳ 10,980. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 1000 W |
| Number of Jars | 2 Jar |
| Color: | Blue |
| Blades: | Stainless Steel |
| Dimension (H x W x D) | 430mm x 340mm x 170mm |
| MIX Jar Type | Steel |
Panasonic Mixer Grinder MX AC400SWUA (Blue)
SKU:
MIX-PAN-4002
In stock
Original price was: ৳ 16,800.৳ 15,120Current price is: ৳ 15,120. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 550 W |
| Number of Jars | 4 Jar |
| Color: | Blue |
| Blades: | Stainless Steel |
| MIX Jar Type | Steel |
Panasonic Mixer Grinder MX AC555 (5 Jars)
SKU:
MIX-PAN-5550
In stock
Original price was: ৳ 19,500.৳ 17,600Current price is: ৳ 17,600. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 1000 W |
| Number of Jars | 5 Jar |
| Color: | Bronze |
| Blades: | Stainless Steel |
| Weight: | 7.4 KG |
| Dimensions (LxWxH)cm | 36.5 x 38 x 34.5 |
| Number of Pieces: | 5 |
| Material: | 18/10 Steel |
| MIX Jar Type | Steel |
Philips Mixer Grinder HL 1606 (3 Jars)
SKU:
MIX-PHL-1011
In stock
Original price was: ৳ 7,400.৳ 7,200Current price is: ৳ 7,200. incl. VAT| Brand | Philips |
|---|---|
| Mix-Power | 500 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
| Color: | White |
| Speed Control: | 3 |
| Blade: | Stainless Steel |
| MIX Jar Type | Steel |
Panasonic Mixer Grinder MX AC210 (White)
SKU:
MIX-PAN-2101
In stock
Original price was: ৳ 12,200.৳ 11,900Current price is: ৳ 11,900. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 1000 W |
| Number of Jars | 2 Jar |
| Color: | White |
| Blades: | Stainless Steel |
| Dimension (H x W x D) | 430mm x 340mm x 170mm |
| MIX Jar Type | Steel |
Panasonic Mixer Grinder MX AC400SWUA (Silver)
SKU:
MIX-PAN-4001
In stock
Original price was: ৳ 16,800.৳ 15,120Current price is: ৳ 15,120. incl. VAT| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Mix-Power | 550 W |
| Number of Jars | 4 Jar |
| Color: | Silver |
| Blades: | Stainless Steel |
| MIX Jar Type | Steel |