Showing 37–48 of 54 resultsSorted by latest
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
| Brand | Philips |
|---|---|
| Mix-Power | 500 W |
| Number of Jars | 3 Jar |
| Color: | White and Purple |
| RPM blender (max) | 20,000 |
| Blade: | Stainless Steel |
| Number of speed settings: | 3 + Pulse |
| Dimensions of product (LxWxH): | 210 x 175 x 205 mm |
| Weight of product: | 2.7 kg |
| Material accessories: | ROHS compliant ABS body |
| Voltage: | 230V |
| Jars Capacity: | 1.25L, 0.75L, 0.33L |
| MIX Jar Type | Steel |
No account yet?
Create an Account