Kitchen Hood
Livpure Ether-75 Kitchen Hood
SKU:
KCH-LIP-1001
In stock
Original price was: ৳ 30,900.৳ 29,900Current price is: ৳ 29,900. incl. VAT| Brand | Livpure |
|---|---|
| Chimney Size: | 75cm |
| Powerful suction: | 1350 m3/hr |
| Noise Level: | 58 dB |
| Mounting Type: | Under Cabinet Mount |
| Controls Type: | ‎Motion Sensor |
| Voltage: | ‎220V |
| Filter Type: | Mesh |
| Ventilation Type: | Ducted/Vented |