Buy Conion Grill Microwave Oven from Best Electronics Bangladesh. Enjoy tasty grills, quick meals & energy-efficient cooking daily.
Conion Grill Microwave Oven
Conion BE 240WG (24L Grill) Microwave Oven
SKU:
MWO-CON-2401
In stock
Original price was: ৳ 15,400.৳ 13,552Current price is: ৳ 13,552. incl. VAT| Brand | Conion |
|---|---|
| MWO Type | Grill |
| MWO Capacity | 24L |
| Colour: | Black |
| Rated Input Power (Micro) : | 1350W |
| Rated Output : | 800W |
| Rated Frequency : | 50Hz |
| Voltage: | 220-240V |
| Rated Input Power (Grill): | 1000W |
| Microwave Frequency : | 2450MHz |
| Glass Tray: | Yes |