Home » TV & Entertainment » Android TVs » Page 2
Showing 13–14 of 14 resultsSorted by latest
Android TVs
Conion 39″ HD BE-39U820S (Smart) Android LED TV
In stock
SKU:
CTV-CON-3905
| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 39″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Android TV |
| CPU: | A35*4 1.5GHz |
| GPU: | Mali 400*2 |
| OS: | Android 8.0 |
| Memory/Flash: | 1GB DDR3 /8GB Flash |
| Wi-Fi? Built-in: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Dimension WxHxD (cm): | 940X113X590 |
| HDMI Ports: | 2 |
| USB Ports: | 2 |
| AV In: | Yes |
| VGA In: | Yes |
| Surround System: | Yes |
| Max Audio Output Power: | 8W + 8W |
| RJ45 Input: | 1 |
| Power Consumption: | :74W |
| Remote: | 2 |
Conion 32″ HD BE-32U820S (Smart) LED TV
In stock
SKU:
CTV-CON-3220
| Brand | Conion |
|---|---|
| Screen Size | 32″ |
| Screen Type | LED |
| Resolution | HD |
| OS | Android TV |
| CPU: | Quad-Core A53 1.5GHz |
| GPU: | Mali-G31MP2 |
| OS: | Android 9.0 |
| Memory/Flash: | 1GB DDR3 /8GB Flash |
| Wi-Fi? Built-in: | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Dimension WxHxD (cm): | 889X192X566 |
| HDMI Ports: | 2 |
| USB Ports: | 2 |
| AV In: | Yes |
| VGA In: | Yes |
| Surround System: | Yes |
| Max Audio Output Power: | 8W + 8W |
| RJ45 Input: | 1 |
| Power Consumption: | 75W |
| Remote: | 2 |
| Warranty | 3 years panel warranty, 2 years service with spare parts |